به عنوان بخشی از کار روزانه ما به عنوان مدیران پروژه ، ما برای پروژه هایی به زبانهای بسیار متنوعی نقل قول می کنیم. ممکن است جمعیت عمومی حتی هرگز در مورد برخی از این زبانها نشنیده باشد. چندی پیش ، من خودم برای یافتن یک ترجمه برای یک مشتری که نیاز به ترجمه از انگلیسی به کچو داشت ، پیدا کردم . این چالش های مختلفی را ایجاد می کند: یکی از این موارد این است که تعداد افرادی که می توانند زبان را سفارش دهند کاهش می یابد. تنها 8 میلیون نفر از كچوا صحبت می كنند. وقتی بالاخره مترجمی را پیدا کردم که بتوانند این کار را انجام دهند ، آنها این نگرانی را ابراز کردند: شما به چه نوع کچو نیاز دارید ، یکی با 3 واکه یا 5 واکه؟ این همان چیزی بود که من موفق شدم پس از تحقیقات دقیق خود به نتیجه برسم. . .

کوچوا یا کوویچوا خانواده ای از زبانهایی است که در آند مرکزی سرچشمه گرفته اند. آند گسترش در سراسر هفت کشور در غرب امریکا جنوبی، به طور عمده در پرو ، بولیوی و اکوادور .

در پرو ، پنج گویش منطقه ای از کچو صحبت می شود: northen Quechua (یا wamp'una ، همانطور که در کلمبیا ، کویتو ، کجامارکا ، تومبس و بخشی از پیورا خوانده می شود) ، کچوئی که در امتداد ساحل (یا چانه چانه) گفته می شود ، که تحت تأثیر قرار گرفت توسط زبانهای ساحلی محلی قبل از کلمبیا: ساحل لامبایک ، لا لیبرتاد ، آنشاش ، لیما ، ایکا) ، کوائی که در محدوده کوه مرکزی صحبت می شود (یا وایواش ، که در دامنه های کوهستان نزدیک لیما ، جونین ، پاسکو ، هونوکو و بخشی از ایاکوچو) ، کئوچای از جنوب (در منطقه ای صحبت می شود که از منطقه Huancavelica تمام راه را به سمت بولیوی و شمال شیلی و آرژانتین می گذارد) ، و امپراطوری کچو (که با نام کلاسیک کچو یا کچو نیز مشهور است). بعداً مطابق با اعلام شهردار آکادمییا د لا لنگوا کوچ (آکادمی عالی زبان کویچوان) ، کچو رسمی رسمی در نظر گرفته می شود.آکادمی اسپانیایی ) برای اسپانیایی .

رسمی رسمی کچو که در بولیوی صحبت می شود ، که توسط وزارت آموزش و پرورش به رسمیت شناخته شده است ، فقط از سه واکه استفاده می کند. "e" و "o" فقط برای تلفظ برخی از کلمات طبق هنجارهای تعیین شده استفاده می شوند.

نوع کچو که در اکوادور از آن صحبت می شود Shukyachiska Kichwa است و آنچه آن را از سایر انواع متمایز می کند تلفظ آن و جنبه های گرامری خاصی مانند infinitives منتهی به "-na" است.

علاوه بر این ، کچو بر لهجه‌های مختلف آمریکای لاتین مانند اسپانیایی بولیوی ، اسپانیایی اکوادوری و اسپانیایی پرو تأثیر گذاشته است .

اگر می خواهید یک نقل قول رایگان برای ترجمه به کواچی یا هر زبان عجیب و غریب دیگری دریافت کنید ، لطفاً با ما تماس بگیرید .

برای مشاهده پست اصلی ، روی پیوند زیر کلیک کنید: Traducción al Quechua

برچسب گذاشته شده با: بولیوی اکوادور آمریکای لاتین پرو پرو کئوچایی اسپانیایی

---

ترجمه متن پزشکی ، ,کچو ,صحبت ,اسپانیایی ,پرو ,بولیوی ,می شود ,که در ,صحبت می ,می کند ,بخشی ازمنبع

ابزارهای ترجمه به Cloud متصل شدند

ترجمه به زبان كچو

ترجمه برای آشپزخانه

راهی برای موفقیت

چگونه باید با تصاویر عکس بگیریم؟

سازگاری با بازار

جوانب مثبت و منفی وب سایت های دارای ساختار پویا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیفان akhbar technology 2 بانوی زیبا کلش اینجا زیبایی را درک کن روزانه بی نهایت alfredodlahsk71 local تخفیف مجله خبری کاوشگر دانلود کارتون